Rakstīšana

Ko mēs domājam ar vārdu rakstīšana?

Tie ir reklāmraksti, publikācijas par jūsu produktu internetā, mārketinga vēstules e-pastā un tamlīdzīgu darbu veikšana, kas jums riebjas.

Rakstu sastādīšana jeb rakstīšana

Kopīraiters un kopīraitings

Tomēr tie ir darbi, no kuriem nevar izvairīties, ja vēlaties savus pakalpojumus vai produktus sekmīgi virzīt starptautiskajā vidē. Mēs to darām, lai jums nav par to galva jālauza.

Nevienam vairs nav šaubu, ka starptautiskā darījumu valoda ir angļu. Tomēr nepietiek tikai angliski informēt. Ir jāieinteresē un šī interese jānotur. Viens no vissvarīgākajiem rīkiem, kas palīdz to panākt, ir uzmanību piesaistoša valoda. Mērķis ir panākt, lai jūsu informāciju saglabā un no jums to grib saņemt vēl. Finansiāls darījums parasti notiek tikai tad, kad potenciālais klients sāk jums uzticēties, jo jūs sniedzat vērtīgu informāciju. Sākotnēji darījums ir ar finansēm nesaistīts, piemēram, parakstīšanās uz jūsu ziņu izlaidumiem.

Termini kopīraiters, kopīraitings un tamlīdzīgi…

Produktu, kurā galvenā loma ir īpaši modelētai valodai, kas lasītāju mudina uz konkrētu rīcību, angliski sauc par copy. Šāda teksta sastādīšanu sauc par copywriting, bet cilvēku, kas šo procesu veic, angliski sauc copywriter.

Latviešu valodā ir termins raklāmraksts, bet reklāmrakstu rakstītāji sevi sauc par reklāmas tekstu sastādītājiem. Taču daudziem latviešu valodas lietotājiem pie sirds vairāk iet vārds  kopīraiters. Tādējādi nereti var redzēt arī vārdu savienojumu kopīraitinga pakalpojumi. Ar šo gribam teikt, ka runa ir par vienu un to pašu.

Super, ka ir risinājums!

Tas ir tas, ko mēs piedāvājam – lauzīt galvas jūsu vietā, kā piesaistīt interesi jums vai jūsu piedāvājumam. Tas varētu arī nozīmēt, ka jūsu iesniegtos tekstus latviešu valodā mēs pilnīgi pārrakstīsim, saglabājot vien to pamatdomu. Vai nav lieliski? Jums nav jāuztraucas par to, lai iesniegts tiktu augstas kvalitātes teksts.

Lai mums izdotos darbu veikt jums pa prātam, svarīga ir laba komunikācija. Mēs jums uzdosim daudz jautājumus, lai pilnībā izprastu jūsu mērķi. Tas prasīs vairāk laika, bet labāk atcerēsmies veco labo dziesmu “Brauciet lēnāk pār tiltu, draugi!”

Lai norunātu bezmaksas konsultācijas laiku, sazinieties ar mums. 

Iet uz sadaļu KONTAKTI

Spied šeit, lai atgrieztos sadaļā Pakalpojumi.