BUJ

Klientu visbiežāk uzdotie jautājumi

Tulkojuma izmaksas

Tulkošanas pakalpojuma cenu nosaka valodu kombinācija, teksta apjoms, izpildes termiņš, un vai tulkojumam ir nepieciešams apliecinājums.
Tulkošanas praksē tiek pieņemts, ka viena standartlapa ir 250 vārdi jeb 1800 zīmes ar atstarpēm. Vārdu skaitu tulkojamā dokumentā nosaka, izmantojot MS Word programmu.

Papildus izmaksas:

• Piemaksa par steidzamu tulkojumu
• Dokumentu tulkojums ar apliecinājumu

Tulkojuma izpildes termiņš

Tulkošanas procesu ietekmē vairāki faktori: teksta apjoms un veids, nozare, tulkojuma valodas un citi. Tulkojumu parasti veic viens tulkotājs, vidēji dienā iztulkojot 5 lappuses nozares teksta, bet vienkāršiem vispārīga satura tekstiem tās ir aptuveni 7 lappuses dienā.

Notariāli apliecināts tulkojums

Notariāli apliecināts tulkojums ir tulkojums, kura pareizību ar savu parakstu apliecina tulkotājs, savukārt, tulkotāja paraksta īstumu apliecina zvērināts notārs.

Svarīga informācija:

• Lai tiktu veikts notariāls apliecinājums tulkojumam, mums būs nepieciešams dokumenta oriģināls
• Lai paātrinātu procesa gaitu, varat iesūtīt dokumentu elektroniski un tad nogādāt oriģinālu pie mums birojā. Sakumā mēs veicam tulkošanu un vēlāk, saņemot dokumenta orģinālu, tiek uztaisīts arī notariāls apliecinājums.
• Dokumenta tulkojumu iespējams notariāli apstiprināt gan pie kopijas, gan oriģināla (pēc Jūsu izvēles).

Ja tulkojumu nav nepieciešams notariāli apstiprināt, bet tam ir vajadzīgs oficiāls apstiprinājums par tulkojuma pareizību, iesakām veikt biroja apliecinājumu.

Biroja apliecinājums nozīmē to, ka dokumenta tulkotājs ar parakstu apstiprina, ka tulkojums ir veikts pareizi un atbilst oriģinālam.

Tulkošanas biroja apliecinājums, par to, ka tulkojums ir pareizs, ir laba alternatīva gadījumos, kad notariālais apliecinājums nav nepieciešams, tomēr klients vai dokumenta saņēmējs vēlas pārliecināties par tulkojuma juridisko spēku un pareizību.

Kur atrodas mūsu birojs?

Mūs atrast ir pavisam vienkārši. SIA Dodam tulkošanas birojs atrodas Valmieras kultūras centrā ( Rīgas iela 10), 2.stāvā, 201. kabinets.

Sazinieties ar mums – ar prieku atbildēsim uz jebkuru jautājumu! Rakstot uz e-pastu: info@dodam.lv vai zvanot 29481217