Dodam kodols

Lai gan Dodam komanda ir liela – pie mūsu klientu uzdevumiem strādā cilvēki visā pasaulē – DODAM kodolu veidojam mēs TRĪS:

Maija Žuga

Maija Alberta

Kad jūs mums zvanīsiet vai rakstīsiet, tā būšu es, Maija, kas jums atbildēs.
Lai gan mana iegūtā izglītība saistīta ar tūrisma nozari, sirdij tuva ir bijusi arī valodu joma. Tāpēc priecājos, kad 2019. gada sāķumā izturēju konkursu uz biroja administratores vietu.

Manos darba pienākumos ietilpst gan klientu konsultēšana un apkalpošana, gan tulkotāju darbu korrdinēšana, gan darbs ar biroja tehniku un tulkošanas projektu vadības programmatūrām. Mums SIA DODAM vienlīdz svarīgi jautājumi ir tulkojumu kvalitāte, klientu apmierinātība un rūpes par saviem darba rūķiem — tulkotājiem.

2019. gada beigās kopā ar SIA DODAM dibinātāju Ilzi Bērziņu sākām strādāt pie jauna projekta — digitālā kursa “Vairāk nekā virutālais asistents”. Šī darba laikā mēs ar Ilzi sākām satuvināties, un sapratu, ka labprāt vēlētos piederēt pie SIA DODAM kodola. Pēc sarunām ar pārējām īpašniecēm, man bija iespēja iegādāties SIA DODAM kapitāldaļas. Tagad esmu pilntiesīga SIA DODAM līdzīpašniece un ar to lepojos.

Darbs šajā uzņēmumā man snedz iespēju mācīties no nozares profesionāļiem un savas zināšanas nodot arī klientiem. Uzskatu, ka nav nepareizu jautājumu, tāpēc droši zvaniet, rakstiet un nāciet ciemos!

Ilze Bērziņa

Ilzes Bērziņa

Ja jūs pie mums vērsīsieties, lai lūgtu padomu par to, kā pieteikt sevi pasaules tirgū, tad jūs visticamāk kontaktēsieties ar mani. Valodniece esmu vairāk gadījuma dēļ. Uzskatu, ka esmu dzimusi ar uzņēmēja gēnu.

Kopš 2013. gada dzīvoju ASV, kur esmu nodibinājusi jau savu ceturto uzņēmumu. Uzskatu, ka nākotne ir tiem, kas darbojas interneta vidē, tāpēc arī nemitīgi papildinu zināšanas šajā jomā. Es vienmēr esmu meklējusi iespējas mācīties no nozaru līderiem gan Latvijā, gan ASV. Tagad savas zināšanas labprāt nododu tālāk.

Jomas, kurās varu palīdzēt ir konsultācijas un apmācības uzņēmējiem un uzņēmīgiem profesionāļiem par to, kā pelnīt vairāk. Tas ir iespējams arī strādājot no Latvijas, ja precīzāk modelējam savu klātbūtni internetā.

 

Irina Silova

Irina SilovaEs esmu Dodam komandā kopš 2011. gada. Pa šo laiku es iemācījos sadzirdēt klientu vēlmes, izprast viņu vajadzības un, izmantojot mūsu uzņēmuma resursus, rast labākus risinājumus šo vajadzību apmierināšanai visīsākajā laikā.

Izglītība sabiedrisko attiecību jomā palīdz man efektīvi komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem, kā arī rūpēties par uzņēmuma reputāciju un veiksmīgi tikt galā ar problēmsituācijām.

Daži no jums jau mani zina kopš tiem laikiem, kad strādāju uz vietas birojā, taču tagad esmu mājās un auklēju savu mazo meitiņu.

Tomēr darbs komandā nav pamests. Arī no mājām mūsdienās var piedalīties uzņēmuma veidošanā. Pašlaik mēs kopā ar Ilzi un Maiju strādājam pie mūsu jaunās virtuālā asistenta apmācību programmas izveides. Šajā programmā es sniegšu ieguldījumu sadaļā, kas veltīta klientu apkalpošanai un klienta klientu apkalpošanai.

Sekojiet jaunumiem, jo programmas testa versija drīz nāks klajā.

Aplūkojiet sadaļu Mēs Citur, lai uzzinātu par mūsu citām sociālajām aktivitātēm internetā.