Ģimenes laime ir tur, kur mīļi vārdi un labi darbi. Sveicam Lauru ar laulībām!

0 Comments

Sieviešu kolektīvs — tas nav nedz labāk, nedz sliktāk par vīriešu vai jaukto kolektīvu. Draudzīga, saliedēta un mērķtiecīga komanda ir uzņēmumu izaugsmes pamata princips. Patīkama iekšējā atmosfēra uzņēmumā, uzlabo savstarpējo komunikāciju.

Tu gūsti panākumus, pateicoties savām spējām, mērķtiecībai un profesionalitātei. Strādājot kolektīvā svarīgi uzturēt labas attiecības ar cilvēkiem, kuri var tev palīdzēt sasniegt vairāk.

Darba vietā ir svarīgi uzturēt labas attiecības, jo tavi kolēģi kļūst par otru ģimeni. Apvaicāšanās par ceļojumu, interese par ģimeni, kāds uzmundrinājums vai  pastāstot viņai par jaunajām atlaidēm veikalā, tas ļauj iegūt personiskākas un tuvākas attiecības ar kolēģiem.  Nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par pieklājību, takta izjūtu un smaidu! Šie ir pamatakmeņi labām attiecībām ar patiesi jaukiem cilvēkiem, ar kuriem strādā ikdienā.

Darba intervijā Laura iekaroja Dodam komandu ar savu atklātību, precizitāti un nopietnu attieksmi. Kopā pavadītie gadi pārliecināja mūs, ka viņa tiešām ir mūsu zelta atradums: atbildīga darbiniece, brinišķīga kolēģe un sirsnīga draudzene.

Izsakām lielu paldies par darbu un no visas sirds novēlam, lai tavas raksturīpašības palīdz ģimenes veidošanā, lai gaiši tavas acis mirdz un, lai Jūs vienmēr viens otra sabiedrībā atrastu mīlestību, atbalstu un cerību.

Categories:

Leave a Reply