Video montāžas pakalpojumi

0 Comments

Kā pasūtīt?

Iesniedziet video failus personīgi mūsu birojā Valmierā, Rīgas ielā 10, 201. kabinetā,

vai

rakstiet mums e-pastu info@dodam.lv un e-pastā nosūtiet saiti uz datu mākoņglabātuvi, lai varam noskatīties jūsu videofailus kā arī tos lejuplādēt. E-pastā noteikti aprakstiet arī, kādu galarezultātu jūs vēlētos saņemt, kā arī norādiet savu tālruņa numuru.

Komunikācija

Savus video jūs variet filmēt ar saviem mobilajiem telefoniem, fotoaparātiem un kamerām. Var filmēt no visām ierīcēm vienlaicīgi, mēs to visu samontēsim kopā, lai gala rezultāts izskatītos lieliski.

Kad būsim noskatījušies jūsu videomateriālus un izlasījuši vēlmju aprakstu, mēs ar jums sazināsimies, lai formulētu darba uzdevumu. Lai spētu pakalpot jums pēc iespējas labāk, mums ir jāzina nianses: kādu vēstījumu jūs gribat nodot citiem, vai vēlaties, lai pievienojam mūziku – ja vēlaties, tad kādu,  cik garu video vēlaties u.tml. Neuztraucieties, mēs jums palīdzēsim un sniegsim ieteikumus, pamatojoties uz redzēto.

Darba process

 Pēc tam, kad būsim saņēmuši jūsu materiālus, mēs to pārskatīsim un sāksim rediģēt jūsu materiālus.

Mēs izmantojam profesionālu rediģēšanas programatūru, kas dod iespēju pievienot tekstus un skaņu celiņus, krāsu korekciju, filtrus, attēlus, kurus zināmā mērā varam padarīt kustīgus, kā arī citus efektus.

Kad būsim izrediģējuši video, mēs to jums nosūtīsim, un jūs to varēsiet pārskatīt tiešsaistē, pievienot komentārus par vēlamajām izmaiņām.

Zaļā siena

Vai esat kādreiz redzējuši filmu, kurā supervaronis lido caur debesīm? Tas izskatās iespaidīgi. Izmantojot zaļo sienu, video fons tiek aizstāts ar digitālu vai virtuālu fonu. Tas piedāvā Jūsu video uzlikt dažādus fonus, ko vēlaties.

Zaļo sienu parasti izmanto, lai iegūtu efektu, ka atrodaties kaut kur citur nevis tur, kur esat patiesībā. Ar zaļās sienas palīdzību var radīt gan iespaidu par atrašanos modernā interjerā, gan unikālus un maģiskus efektus video projektiem.

 

ARVE Error: Invalid URL https://te.dodam.lv/wp-content/uploads/2020/06/Zaļā-fona-efekts-_-Green-screen-effect.mp4 in mp4

Kā sagatavot zaļo sienu?

Vispirms vēlamies jūs nomierināt, ka siena ir tikai vārds, ko lietojam šajā industrijā. Patiesībā jums nav nepieciešams veselu sienu krāsot zaļā krāsā. Variet vienkārši palielu kartona gabalu aplīmēt ar zaļu papīru un izmantot to tad, kad nepieciešams filmēt video. Pārējā laikā variet to pabāzt zem gultas. Variet izmantot zaļu aizkaru, bet tad raugieties, lai filmēšanas laikā tas būtu iztaisnots pēc iespējas gludāk un izgaismots pēc iespējas vienmērīgāk. Pretējā gadījumā fons vienmērīgi nepārklāsies.

Kas jādara tālāk, lai iegūtu vēlamo video?

Vispirms, protams, nofilmējiet video ar telefonu vai kameru. Lai digitāli nomainītu fonu jums būs nepieciešama īpaša video montēšanas un rediģēšanas programmatūra. Ja tādas jums nav, atsūtiet savu video mums, un mēs šo darbu paveiksim jūsu vietā. Apraksiet, kādu fonu jūs vēlaties, un mēs to samontēsim atbilstoši jūsu vēlmēm. Varam fonā (vai priekšplānā) ievietot arī tekstus.

 

 

 

 

 

 

Categories:

Leave a Reply