“Virtuālais asistents” – jauna apmācību programma!

0 Comments

Virtuālais asistents

Virtuālais asistentsVirtuālais asistents būs mūsu jaunā apmācību programma. Pie tās veidošanas darbu uzsākušas Ilze Bērziņa un Maija Alberta. Sadarbība notiek virtuālajā vidē, jo Maija strādā DODAM birojā Valmierā, bet Ilze dzīvo ASV.

Nosaukums vēl var mainīties, bet būtība saglabāsies. Programma dos izpratni, ko nozīmē būt par labu virtuālo asistentu. Tā arī palīdzēs saprast, kā veidot efektīvu sadarbību ar virtuālo asistentu. Līdz ar to mērķauditorija nav viengabalaina. 

Abu sieviešu ikdiena ir piepildīta, tādēļ laika programmas izveidei neatliek tik, cik gribētos. Neskatoties uz to, plāns ir programmu plašākam interesentu lokam piedāvāt nākošā gada uzņēmēju dienās Valmierā. 

Idejas rašanās

Ideju par programmas veidošanu radās SIA DODAM dibinātājai Ilzei, kurai tagad pieder arī uzņēmums ILZE BE LLC.  Darbu šajā ASV uzņēmumā viņa sāka, pašas spēkiem izveidojot Ilze Bērziņa uzstājas ar publisku runuvairākas latviešu valodas apmācību programmas angliski runājošajiem. Ilze arī uzstājas ar publiskajām runām, un tas prasa laika koordinēšanu. Šo darbu gaitā viņa ir sapratusi, cik ļoti nepieciešams viņai būtu bijis virtuālā asistenta atbalsts jau pašā sākumā. Diemžēl bija grūti atrast cilvēku, kuram ir visas nepieciešamās zināšanas.

Ilze ir pārliecināta, ka programma būs noderīga ne tikai tiem, kas vēlas kvalificēties kā virtuālie asistenti, bet arī virknei uzņēmēju. Pēc programmas appgūšanas uzņēmēji sapratīs, cik lielas ir viņu iespējas pasaulē. Šīs zināšanas arī palīdzēs atrast zinošu palīgu un izvairīties no zaudējumiem, ko var radīt nepietiekami zinošs darbinieks.

Unikāla iespēja!

2020. gada sākumā paredzēta programmas testēšana. Testēšanas laikā dažiem apmācāmajiem piedāvāsim programmu bez maksas. Programmas palaišanas Beta fāzē apmācāmajiem arī būs iespēja programmā piedalīties uz īpaši izdevīgiem noteikumiem. Ja vēlaties darboties internetā ne tikai kā hobijists, nekad nenožēlosiet šādu zināšanu iegūšanu. 

Programma par virtuālajiem asistentiem var noderēt arī cilvēkiem, kas veido savu karjeru kā konkrētas nozares speciālisti. Ja esat viena no viņiem, sava klātbūtne profesionālajā arēnā mūsdienās noteikti jāpiesaka ar interneta starpniecību un tas jādara zinoši.

Lai nepalaistu garām  ar šo ziņu saistītus jaunumus, piesakieties uz jaunumu saņemšanu epastā, klikšķinot uz šīs saites

 

Categories:

Leave a Reply