Divas DODAM īpašnieces sarunājas angliski un atceras senos laikus

0 Comments

Īss atskats SIA DODAM vēsturē par to, kā satikās trīs uzņēmuma īpašnieces

Ilze Bērziņa

SIA DODAM tika dibināts 2006. gadā. Tas ir gadu pēc tam, kad Ilze Bērziņa bija pabeigusi savas maģistra studijas Rīgas Ekonomiskajā Augstskolā un Latvija bija iestājusies Eiropas Savienībā. Toreiz daudz vajadzēja tulkot, un Ilze viena vairs nespēja apkalpot pieprasījumu, ar kuru viņa saskārās.

Irina Silova

SIA DODAM dibinātāja ir Ilze Bērziņa, bet uzņēmumam ir trīs īpašnieces. Irina Silova par līdzīpašnieci kļuva 2014. gada septembrī, kad viņa atsāka darbu uzņēmumā pēc pēcdzemdību atvaļinājuma. Pirms tam viņa birojā strādāja par biroja administratori. Pirmais amats uzņēmumā Irinai bija cits — viņa bija mārketinga speciāliste. Ilze Irinu izvēlējās pēc liela konkursa un nekad nav savu izvēli nožēlojusi. Viņa ieguva ne tikai izcilu darbinieci, bet arī labu un uzticamu draugu.

Pēdējo reizi Irina un Ilze satikās 2018. gada vasarā. Toreiz Ilze uzņēma īsu video savam YouTube kanālam ILZE BE. Tā kā Ilzes auditorija ir angliski runājošie, Ilze un Irina video runā angliski.

Liene Lielmane

Liene Lielmane par īpašnieci kļuva 2018. gada oktobrī. Ilze un Liene iepazinās 2005. gadā, kad Liene tik tikko sāka veidot savu tulkotājas karjeru. Abu ceļi uz vairākiem gadiem pašķīrās, bet komunikācija nebija pavisam pārtrūkusi. Ilze Lienei arī palīdzēja ar maģistra darba ideju. Liene savu maģistra darbu Ventspils augstskolā aizstāvēja ar izciliem panākumiem.

Arī šis video tika ierakstīts Ilzes Bērziņas YouTube kanālam Ilze Be. Ilze un Liene video atceras savas sadarbības pirmsākumus.

 

Categories:

Leave a Reply